ev İlaçlama Servisi

Ev İlaçlama

bocek-hasere-ilaclamaEvlerimiz bizlerin aile bireylerimiz ile bir arada zaman geçirdiğimiz, üzüntü ve mutluluklarımızı paylaştığımız, günün stresinden kaçıp sığındığımız limanlarımızdır. Doğal olarak hiç birimiz aile bireylerimiz ile bir arada olduğumuz evlerimizi haşereler, kemirgenler ve diğer zararlılarla paylaşmak istemeyiz bu yüzden evlerimizi ilaçlatırız. Ancak ev ilaçlama yaptırmaya karar vermekle beraber ciddi bir sorumluluk üstlenmiş olduğunuzu da lütfen unutmayınız.İlaçlama öncesinde öncelikli olarak evimizde var olan haşerenin türü hakkında net bir bilgiye sahip olmamız gerekir. Günümüzde maalesef toplumuzda ev ilaçlama konusunda kalıplaşmış ama oldukça yanlış alışkanlıklar yer almaktadır. Örneğin her ilacın tüm haşere türlerini öldüreceği düşünülmektedir ki böyle bir şey mümkün değildir. Her haşere farklı bir anatomiye sahiptir. Doğal olarak onlarla mücadele eder iken haşerenin yapısına göre intesit seçimi yapılır.

Haşere ve böcek sorunlarınıza karşı ev ilaçlama yaptırdıktan sonra dikkat etmeniz gereken bazı özel durumlar söz konusudur. İlaçlama sonrası gerekli önlemlerin alınabilmesi için gerekli olan kriterleri mutlaka firmanıza ayrıntılı olarak sorunuz. Çünkü her haşereye karşı farklı tür uygulama yapılmakta, doğal olarak ev ilaçlama sonrası alınması gereken önlemler de evimiz içerisinde yapılan uygulamaya paralel olarak değişkenlik göstermektedir.

Ev İlaçlama

Ev ilaçlama merkezimiz sizlerin tüm haşere ve kemirgen sorunlarınızı kalıcı ve garantili olarak çözmeyi garanti etmektedir. Firmamız oluşturmuş olduğu müşteri takip sistemi sayesinde müşterileri ile sürekli irtibat içerisinde olup ilaçlama sonrasında da  sorun tamamen ortadan kalkıncaya kadar hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamız gelişmiş servis ağı sayesinde müşterilerine ev ilaçlama sorunlarında günün her saatinde, hızlı ve kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla vermektedir. Acil müdahale ekiplerimiz, sürekli olarak faaliyette olup müşterilerimize ihtiyaç duydukları anda hizmet vermeye ve onların daima yanlarında olmaya özen göstermektedir.

Firmamız müşterilerine ev ilaçlama hizmeti vermenin yanı sıra, evlerinizde hastalık yapıcı özelliğe sahip olan organizma ve virüslerin yok edilmesi amacı ile  dezenfeksiyon hizmeti vermektedir. Profesyonel ekip ve ekipmanlar kullanılarak sizlerin ve aile bireylerinizin mikroplardan arındırılmış hijyenik bir ortamda yaşamaları sağlanmaktadır.

[toggle Title=”Ev İlaçlama Yaptırmadan Önce”]

İlaçlama öncesinde öncelikli olarak evimizde var olan haşerenin türü hakkında net bir bilgiye sahip olmamız gerekir. Günümüzde maalesef toplumuzda ev ilaçlama konusunda kalıplaşmış ama oldukça yanlış alışkanlıklar yer almaktadır. Örneğin her ilacın tüm haşere türlerini öldüreceği düşünülmektedir ki böyle bir şey mümkün değildir. Her haşere farklı bir anatomiye sahiptir. Doğal olarak onlarla mücadele eder iken haşerenin yapısına göre intesit seçimi yapılır.

Ayrıca ev ilaçlama yaptırmadan önce firmanıza mutlaka bildirmeniz gereken ekstra durumlar bulunmaktadır;

Ev İlaçlama Yaptırmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

  1. Evinizde hasta ya da yatalak kimse var mı?
  2. Evinizde 0-6 yaş gurubuna dahil çocuk var mı?
  3. Eviniz içerisinde evcil hayvan var mı var ise cinsi nedir?
  4. Aile bireyleriniz arasında alerjik reaksiyonları olan var mı?

[/toggle]

[toggle Title=”Ev İlaçlama Yöntemleri”]

Evlerinizde haşere sorunlarınızdan kalıcı olarak kurtulabilmek için genel olarak üç ana mücadele yöntemi kullanılmaktadır. Bu yöntemler Kimyasal Mücadele Yöntemleri, Biyolojik Mücadele Yöntemleri ve de Fiziksel Mücadele yöntemleridir..

Öncelikli olarak kullanılan her ilacın tüm zararlı türlerine karşı etkili olmasının mümkün olamayacağının bilinmesi gerekmektedir. Her haşere yapı olarak farklı bir vücut anatomisine sahiptir ki haşerenin üzerinde kullanılacak olan her türlü ilaç ve ekipmanlarda buna paralel olarak mutlaka değişkenlik göstermektedir..

Ev ilaçlama esnasında uygulanacak yöntemler belirlenirken dikkat edilmesi gereken temel unsurlar bulunmaktadır. Aksi takdirde haşerelere karşı kesin ve de kalıcı çözüme ulaşmak maalesef imkansızdır.

Evimizde hangi haşere türüne karşı ilaçlama yapılacağı

Evimizin fiziki yapısı ve üreme oluşabilecek bölgelerin tespiti

Evimiz etrafında var olan çevresel etkiler

Ev ilaçlama esnasında gerekli tespitler yapıldıktan sonra haşerenin yapısına göre ilaçlama yöntemlerini Kokusuz ilaçlama, Jel İlaçlama, Kokulu İlaçlama, Larvasit Mücadele, hacimsel mücadele ve de kemirgen mücadele olarak belirli ana başlıklar altında inceleyebiliriz.

[/toggle]

[toggle Title=”Evlerde Görülen Haşereler”]

Hamam Böceği

Hamam Böceği
Kalorifer Böceği

Kalorifer Böceği
Pire
Pire
Fare
Fare
Güve
Güve
Kene
Kene
Karınca
Karınca
Karasinek
Karasinek
Sivrisinek
Sivrisinek
Tahta Kurusu
Tahta Kurusu
Akrep
Akrep
Gümüş Böceği
Gümüş Böceği
Tesbih Böceği
Tesbih Böceği
Tatarcık
Tatarcık
Arı
Arı
Bit
Bit
Yılan
Yılan
Örümcek
Örümcek
Kulağakaçan
Kulağakaçan
Kırkayak
Kırkayak
Çekirge
Çekirge
Salyangoz
Salyangoz
Halı Böceği
Halı Böceği
Ağaç Kurdu
Ağaç Kurdu

[/toggle]