ev İlaçlama Servisi

Hakkımızda

Ev ilaçlama sektöründe 2001 yılından itibaren profesyonel olarak hizmet vermeye başlayan ilaçlama firmamız uygulama esnasında WHO (Dünya Sağlık Örgütü)standartlarına uygun olarak hizmet vermekle beraber, ilaçlama ekipmanlarında ki yenilikleri ve teknolojiyi yakından takip ederek günümüz şartlarına uyum göstermiştir.

Ev ilaçlama esnasında çevresine duyarlı ve de oldukça gelişmiş bir hizmet anlayışa sahip olan, sadece haşereleri ve zararlıları imha eden değil, aynı zamanda çevre ve insan sağlığını daima ön planda tutan ve ilaçlama uygulamalarını buna paralel olarak yapan bir firmayız.

Kuruluşumuzdan itibaren birlikte çalıştığımız kişiler ve de çalışanlarımız açısından oluşturduğumuz güvenilirliğimizi devam ettirmek amacı ile tüm gücümüzle çalışmaya ve hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Firmamız sizlerin evlerinizde sağlıklı ve haşeresiz mutlu bir yaşam sürdürebilmeniz için çağdaş, kaliteli, güvenilir ilaçlama hizmetini en ekonomik koşullarla sunmayı kendine temel bir prensip, vazgeçilmez bir ilke haline getirmiştir.

Her türlü ev ilaçlama sorunlarınız karşısında tıpkı geçmiş yıllarda da olduğu gibi çağa yaraşır, profesyonel ekipler, ekipmanlar ve de konusunda eğitimli güler yüzlü personellerimizle bu günde daima yanınızdayız.